духовий оркестр "Львівські фанфари"

Про оркестр
«  Березень 2024  »

Користувачів: 0

Духовий оркестр "Львівські фанфари" Львівської ДМШ № 5 був створений в 1982 році, і з тих пір користується великою популярністю серед жителів міста та області. Оркестр – неодноразовий переможець обласного огляду конкурсу духових оркестрів Львівської області. Великим успіхом користувалися всі виступи оркестру в концертних залах міста та області. У репертуарі оркестру - українські народні пісні, колядки, релігійні пісні, кращі зразки світової, джазової та популярної музики.

Диригент і художній керівник оркестру - директор школи Андріян Леськів, автор багатьох перекладів та аранжувань для оркестру (випускник Львівської музичної академії, учасник багатьох міжнародних фестивалів духових оркестрів в Італії, Польщі, Німеччині, Франції, Голландії, Україні, Росії).

Оркестр «Львівські фанфари»

2011 р. -   лауреат (3 ступеня) у відкритій категорії 20 міжнародного фестивалю -  конкурсу  духових оркестрів у місті Рибнік (Польща),

відзнаки міжнародних фестивалів в м. Стальова Воля, Хожув і Пулави (Польща).

В кінці 2011 року стає володарем Гран-Прі Всеукраїнського фестивалю «Сурми звитяги»".

2012 р. – приз глядацьких симпатій на міжнародних фестивалях духових оркестрів у м. Скала, Свіднік, та м. Гродзіськ Вєлькопольський (Польща),

- лауреат 2 ступеня у відкритій категорії на 21 міжнародному фестивалі у м. Рибнік (Польща), випускник класу саксофону Андріяна Леськіва – Олег Огнівчук – став кращим солістом фестивалю.

1 місце на обласному конкурсі духових оркестрів ім. Богдана Сапелюка.

2013 р. - Гран - Прі міжнародного фестивалю - конкурсу у м. Лобез (Польща).

Wind Orchestra "Fanfares of Lviv" Lviv music school № 5 was created in 1982, and has since enjoyed great popularity among residents and the region. Orchestra - multiple winner of the regional competition Given Brass Band Lviv region. Great success enjoyed all the performances the orchestra in concert halls in the city and region. The repertoire of the orchestra - Ukrainian folk songs, carols, religious songs, the best examples of world, jazz and popular music.

Conductor and artistic director of the orchestra - headmaster Andriyan Leskiv, author of many translations and arrangements for orchestra (Lviv Music Academy graduate, participated in many international festivals brass bands in Italy, Poland, Germany, France, Holland, Ukraine, Russia).

Orchestra "Fanfares of Lviv" in 2011 won the (Grade 3) in the open category in 20 International Festival - Contest brass bands in Rybnik (Poland) has awards in international festivals Stalowa Wola, Chorzow and Pulawy (Poland). In late 2011, he became the owner of the Grand Prix Ukrainian Festival "Trumpets victory. '" In 2012 - People's Choice Award at the International Brass Band Festival in Scala and city Grodzisk Vyelkopolskyy (Poland), winner of 2 degrees in the open category at 21 international Festival in Rybnik (Poland), a graduate class saxophone Adriana Leskiva - Oleg Ohnivchuk - was the best soloist of the festival.